Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Krakowska w portalu www.mojekonferencje.pl
Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Check-in
Check-out

PRZYJĘCIA JUBILEUSZOWE

  1. Home Page
  2. Parties
  3. PRZYJĘCIA JUBILEUSZOWE

Czas, jaki spędzamy z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi to zawsze są wyjątkowe momenty, które warto zapisać w pamięci na dłużej. Niezależnie od tego, czy chcemy celebrować urodziny, imieniny, a może rocznicę ślubu – każdy pretekst jest dobry do zorganizowania pięknego, wystawnego przyjęcia dla najbliższych.

Przyjęcia jubileuszowe Warszawa

Rocznica ślubu dla pary, która ogromnie się kocha i celebruje każdy dzień spędzony razem to coś niezwykłego i bardzo wyjątkowego. Jubileusz tego wspaniałego dnia, który połączył na zawsze dwie połówki serca to najlepsza okazja do świętowania i jeszcze lepszego celebrowania wraz z całą rodziną. Często jednak sami małżonkowie nie myślą o tym, by wyprawiać jakieś duże przyjęcie, dlatego zazwyczaj organizują je dzieci, jeśli są dorosłe.

Przyjęcia jubileuszowe w Warszawie można urządzić w wielu ciekawych miejscach. Jeśli pogoda sprzyja, warto zorganizować przyjęcie na zewnątrz, na łonie natury, wykorzystując do tego piękny biały namiot. Gdy rodzina nie ma problemu z dojazdem, jednak impreza plenerowa odpada, można wynająć elegancki pałacyk, dworek czy nawet salę przeznaczoną pod przyjęcia weselne i zorganizować tam niebywałe przyjęcie. W przypadku zapraszania gości z daleka, a nawet zza granicy, fantastyczną opcją jest przygotowanie przyjęcia w hotelu z restauracją oraz ciekawymi salami.

Arche Hotel Krakowska to doskonała opcja dla imprez jubileuszowych, niezależnie, czy klienci marzą o małym, kameralnym przyjęciu czy imprezie przypominającej nieco wesele. Nowoczesny design, elementy wystroju przypominające nieco styl Art deco to wspaniały klimat, w którym przyjęcie jubileuszowe to doskonały pomysł. Arche Hotel Krakowska gwarantuje dobrze przemyślane oraz odpowiednio rozplanowane przyjęcie, a przy okazji zapewnia gościom masę dobrej i beztroskiej zabawy, niezależnie od pory roku, dnia czy pogody. Organizując przyjęcie w Arche Hotel Krakowska, każdy klient ma możliwość przedyskutowania koncepcji, jakie mu się nasuwają. Miejsce to jest otwarte na oczekiwania klientów, a przy okazji zapewnia pełną pomoc podczas organizacji, która zazwyczaj jest czasochłonna i nieco kłopotliwa dla osób, które nie zajmują się tym na co dzień.

Przyjęcia jubileuszowe Warszawa i okolice

Przyjęcia jubileuszowe Warszawa i okolice to doskonały sposób na uświetnienie każdej rocznicy. Nie trzeba z niecierpliwością czekać na czterdziestą, pięćdziesiątą czy sześćdziesiątą rocznicę, by móc zorganizować wspaniałe, zapierające dech w piersiach przyjęcie w pięknym miejscu, jakim jest Arche Hotel Krakowska. Tak naprawdę, w przypadku jubileuszów, nie ma żadnych ograniczeń. Rocznicę ślubu można świętować co roku, jeśli tylko pary sobie tego życzą.

W Arche Hotel Krakowska będziesz w stanie zorganizować cudowne przyjęcie. Miejsce to współpracuje z rewelacyjną pracownią florystyczną. Stanowi ono gwarancję wspaniałej zabawy oraz beztroski. Wszystkie przyjęcia przygotowywane w Arche Hotel Krakowska to połączenie profesjonalizmu, najwyższej staranności, nietuzinkowej obsługi, która zajmie się praktycznie wszystkim, dzięki czemu jubilaci nie muszą się niczym przejmować. W tym wyjątkowym, wspaniałym wręcz miejscu, jakim jest Arche Hotel Krakowska, nie tylko zorganizujesz przyjęcie z klasą, ale także zakwaterujesz gości, którzy przybyli z daleka, a nawet zza granicy. Bez żadnych przeszkód na miejsce dostać się można samochodem i zaparkować na strzeżonym, podziemnym parkingu, samolotem i z lotniska przyjechać dedykowanym transportem bądź komunikacją miejską. Po zakończonej imprezie każdy z gości może śmiało zakwaterować się w naszych pokojach i apartamentach, gdzie zrelaksuje się, odpocznie oraz nabierze sił przed drogą powrotną. W Arche Hotel Krakowska przyjęcie jubileuszowe zorganizować mogą osoby mieszkające w Warszawie, ale także z okolicznych miejscowości. Wszystko dzięki lokalizacji, która z łatwością łączy centrum stolicy, obrzeża, a dodatkowo staje się świetnym punktem dla osób przylatujących do Polski i lądujących na lotnisku Okęcie.

Przyjęcia jubileuszowe Warszawa Włochy

Wbrew pozorom, przyjęcie jubileuszowe nie dotyczą wyłącznie par świętujących którąś z kolei rocznicę ślubu. Jubileusz może obchodzić także jakaś firma. W naszym hotelu Arche Hotel Krakowska bez trudu można zorganizować przyjęcie dla małej firmy, jak i dość pokaźnego przedsiębiorstwa, które zatrudnia nawet do kilkuset pracowników.

Jeśli znasz już termin przyjęcia jubileuszowego swojej firmy, nic nie stoi na przeszkodzie, byś zadzwonił do naszego hotelu i zarezerwował dla siebie termin. Możesz skorzystać z naszej oferty, która obejmuje przyjęcia organizowane na pięknej, wystrzałowej sali Fuksja, a przy okazji, jeśli troszczysz się o swoich pracowników, bez problemu możesz zarezerwować kilka pokoi czy apartamentów, by mieć pewność, że nikt nie będzie musiał przebijać się przez miasto późno w nocy.

Jeśli jesteś zainteresowany przyjęciem jubileuszowym swojej firmy, chcesz zorganizować piękną uroczystość dla swoich rodziców z okazji ich rocznicy ślubu lub po prostu chcecie uczcić własną rocznicę w otoczeniu najbliższych, koniecznie zgłoś się do nas i powierz nam organizację oraz czuwanie nad Twoi jubileuszem, a nie pożałujesz!

Location

In the unique area

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Please see the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close