Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Krakowska w portalu www.mojekonferencje.pl
Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Check-in
Check-out

Location

  1. Home Page
  2. Location

Royal Spa zostało stworzone z myślą o naszych Gościach. Niezależnie czy znajdujesz się w trakcie podróży służbowej, czy rekreacyjnej, zapraszamy do miejsca, w którym zaznasz odprężenie, spokój i relaks. Nasi wykwalifikowani masażyści do potrzeb każdego Gościa podchodzą indywidualnie i zawsze chętnie służą pomocą. W ofercie dostępne są zabiegi na twarz, które sprawdzą się w pielęgnacji każdego typu cery oraz masaże, które po ciężkim dniu pomogą się odprężyć. Proponujemy cały zestaw masaży, a każdy z nich ma za zadanie pobudzić mięśnie, skórę i układ krążenia oraz pomoże zlikwidować napięcie. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą Royal Spa, klikając na link poniżej:

Broszura Royal Spa

Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy:

  • SAUNA sucha (fińska) jest świetną formą pielęgnacji, która pomoże wyeliminować skutki zmęczenia i usunąć toksyny z organizmu, a pod wpływem wysokiej temperatury ciało nabierze zdrowego kolorytu i poprawi krążenie krwi. 
  • SIŁOWNIA dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia i lubią życie w ciągłym ruchu. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, szatnię i prysznic. Wyposażenie sali: bieżnie, rowerki, atlas, ławeczka do ćwiczeń, sztanga, piłka do ćwiczeń, gumy do pilatesu, ciężarki, maty do ćwiczeń

 

Location

In the unique area

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Please see the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close