Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd

Restauracja

Restauracja Impresja jest dostępna dla każdego, nie tylko dla gości hotelowych. Usytuowana na parterze, przygotowana na podjęcie co najmniej 250 amatorów kulinarnych pokus. To miejsce łączące sztukę i tradycję kulinarną. Impresja splata europejskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Każde danie jest sygnowane przez wybitnego Szefa Kuchni - Roberta Kowalewskiego. 

Krakowska Szef Kuchni

Szef Kuchni wybiera naturalne, pełnowartościowe i najwyższej jakości produkty, czuwając nad tym, by nasi Goście otrzymali idealnie skomponowaną potrawę. Jego zapał do eksperymentowania skutkuje zaskakującymi pozycjami w karcie menu. Jest artystą smaków, zaś swoje arcydzieła prezentuje na talerzu.

Dla jednych jedzenie jest zwykłym posiłkiem, dla innych pretekstem do spotkania lub niezwykłą przyjemnością. W przestrzennej, jasnej i komfortowej Restauracji Impresja spokojnie można się zasiedzieć przy biznesowym lunchu, przyjacielskim spotkaniu na kawę lub rodzinnej kolacji.

Bar w centralnej części Restauracji zachęca rozmaitym wyborem ciekawych trunków. Specjalnie skomponowana karta win i alkoholi podkreśli smak każdej potrawy. W swoim repertuarze proponuje tradycyjne polskie wódki, egzotyczne i zaskakujące koktajle, oraz alkohole z różnych zakątków świata. Oferuje także szeroki wybór najbardziej popularnych i ulubionych napojów jak aromatyczna kawa i wyśmienita herbata.

Cukiernia

Naszą dumą jest własna cukiernia, prowadzona przez wybitnego cukiernika Krzysztofa Bielskiego, zdobywcy wielu nagród w konkursach cukierniczych. Nasz mistrz cukiernictwa, to obieżyświat, który z każdego zakątka globu przywiózł małą tajemnicę i sprytnie wplata ją w swoje słodkie dzieła.

Sernik, brownie, tarta? Żadna z propozycji nie jest zwykła. Każda nabiera nowego znaczenia, a w zasadzie, nowego smaku. Tu nic nie jest oczywiste. Tu wszystko jest zaskoczeniem.

Kreatywność w naszej cukierni eksponowana jest w każdym detalu. Aptekarska dokładność w mieszaniu nowych receptur z tradycyjnymi przepisami nadaje nowego charakteru i indywidualnego sznytu dla znanych ciast i deserów.

Szeroka gama smaków, bogata paleta kolorów, mocna intensywność zapachów, pieszczota wszystkich zmysłów. Restauracja Impresja.

Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle.”

Salvador Dali

Godziny otwarcia

  • Impresja 13:00-23:00
  • Bar 10:30-01:00
  • Śniadania dla gości hotelowych 6:30 - 10:30

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij