Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Przyjazd
Wyjazd

Arche Hotel Krakowska to nowoczesny, inspirowany stylem ArtDeco, komfortowy obiekt. Może przyjąć jednorazowo ponad 700 gości, którzy mają możliwość relaksu w wygodnie urządzonych pokojach. Niebanalny wystrój wnętrz tworzy klimat luksusu, elegancji i sentymentalizmu. Każdy z gości znajdzie własną przestrzeń, w której może wyrwać się z rytmu napiętego dnia.

Arche Hotel Krakowska zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy biznesowej, przy alei Krakowskiej, 4 km od Lotniska Chopina i 7 km od centrum miasta, co w nawiązaniu do bliskiej lokalizacji z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi w centralnej Polsce, tworzy wygodny przystanek w podróży.

Obiekt do dyspozycji gości pozostawia łącznie piętnaście sal, w tym największą dla ponad 700 osób. Powierzchnia konferencyjna o powierzchni 1700 m2, w całości usytuowana na 1 piętrze, daje ogromne możliwości do realizacji różnego rodzaju wydarzeń konferencyjnych, bankietowych, wystawienniczych czy też prywatnych uroczystości. Łączna powierzchnia balowa 1000 m2 i jej wysokość ponad 5m wyróżnia nas szerokimi możliwościami technicznymi i logistycznymi do realizacji spektakularnych wydarzeń. Można spodziewać się konferencji z innowacyjnym sprzętem technicznym lub eventów o charakterze widowiska.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • 913 miejsc noclegowych w:
    - 331 pokojach STANDARD
    - 13 APARTAMENTACH
  • 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1700m2
  • Pokój fitness
  • 2 gabinety masażu
  • 1 gabinet kosmetyczny

GRUPA ARCHE

Arche Hotel Krakowska jest częścią Kolekcji Arche. W skład tej niezwykłej sieci autorskich obiektów wchodzą także: Arche Hotel Częstochowa 4 gwiazdki,  Zamek Janów Podlaski 4 gwiazdki,  Hotel Puławska Residence*** w Warszawie, 3 gwiazdki, Hotel Tobaco w Łodzi, 3 gwiazdki, Pałac i Folwark Łochów, Sieniawa Pałac Hotel Arche Hotel w Siedlcach, 2 gwiazdki, Arche Koszary w Górze Kalwarii, 3 gwiazdki.

A już niebawem do kolekcji dołączą kolejne lokalizacje: Warszawa,  Lublin , Gdańsk, Żnin,, Wrocław, Piła i Drohiczyn.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij