Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Krakowska w portalu www.mojekonferencje.pl
Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Przyjazd
Wyjazd

Zaparkuj i Leć!

                                                           Zaparkuj i Leć!

Lecisz z Warszawy? Zaparkuj na parkingu podziemnym Arche Hotel Krakowska i nie przejmuj się swoim samochodem.

Co zyskasz? Bezpieczne i tanie miejsce parkingowe oraz zaplanowaną podróż na lotnisko. 

20 PLN za dobę, a w pakiecie taniej!

Zadzwoń teraz i Zarezerwuj.

Tel : +48 22 609 90 00

E-mail : recepcja@archehotelkrakowska.pl

 

 

Znalezienie dobrego parkingu w ogromnym mieście, jakim jest Warszawa czasami graniczy z trudem, nie mówiąc o tym, że wiele osób zwraca również uwagę na cenę postoju.

Parking w Warszawie

Decydując się na dłuższy  wylot z Warszawy samolotem, z pewnością będziesz potrzebować zaufanego, bezpiecznego, a przy okazji taniego parkingu. To na nim, na czas swojej nieobecności pozostawisz samochód, którym przyjedziesz na lotnisko z własnymi bagażami. Co ciekawe, do tej pory w Warszawie taki manewr był, niestety, niedostępny, a jeśli jakiś parking oferował możliwość pozostawienia samochodu na dłuższy czas, wiązało się to z dosyć wysoką ceną.

Z pomocą przychodzi niezawodny Arche Hotel Krakowska, który, prócz rewelacyjnych pokoi i apartamentów, cudownej restauracji oraz intrygujących sal konferencyjnych, oferuje także doskonały parking i to nie za wygórowaną cenę.

Parking Warszawa lotnisko

Ogromną zaletą parkingu Arche Hotel Krakowska jest niedaleka odległość od lotniska Okęcie. Tak niedługi odcinek drogi można śmiało pokonać piechotą z niedużym bagażem podręcznym lub zamówić taksówkę, która nie będzie wymagać wyłożenia góry pieniędzy. Pozostawiając samochód na parkingu Arche Hotel Krakowska, nie trzeba zamartwiać się o jego bezpieczeństwo. Parking jest chroniony, a jego ogromną zaletą jest fakt, iż znajduje się pod ziemią. Samochód nie jest narażony więc na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Kiedy cały dzień świecie słońce, auto nie nagrzewa się, a przypadku opadów deszczu bądź też gradu, nie znajdziemy na nim żadnych uszkodzeń mechanicznych.

Parking Warszawa Okęcie

Parking Warszawa Okęcie w Arche Hotel Krakowska to bardzo dobra propozycja dla osób, które wylatują ze stolicy w celach biznesowych zaledwie na dobę lub dwie. Nie oznacza to jednak, że z parkingu nie mogą korzystać inne osoby, np. wczasowicze, którzy mają w planach spędzić urlop w ciepłych krajach.

Parking Warszawa lotnisko tanio

Parking Arche Hotel Krakowska to tanie, bezpieczne oraz pełne innowacji miejsce, które pozwala na bezpieczne pozostawienie samochodu, bez konieczności zamartwiania się o jego stan. Parking ten podlega całodobowemu monitoringowi, który pozwala wyłapać wszelkie niebezpieczeństwa. Dodatkowa ochrona w postaci specjalnej firmy to gwarancja maksimum bezpieczeństwa. 

Parking Warszawa z dowozem na lotnisko

Arche Hotel Krakowska nie tylko umożliwia bezpieczne zaparkowanie samochodu blisko lotniska, ale także dodatkowo ułatwia życie swoim klientom, organizując transport na lotnisko Warszawa Okęcie. Stanowi to wręcz ofertę nie do odrzucenia. Samochodem na parking wjechać można dopiero po uprzedniej rezerwacji. Warto przed wylotem dopilnować wszystkich formalności, by w spokoju przeżywać czas urlopu, bez jakichkolwiek obaw o pojazd.

Parking Warszawa centrum

Parking pod hotelem Arche Hotel Krakowska znajduje się nieopodal centrum stolicy. Jest to bardzo dobrze usytuowany budynek, z którego lokalizacją nikt nie będzie miał problemów. Arche Hotel Krakowska z parkingiem to fantastyczna opcja dla osób przyjeżdżających na lotnisko od strony centrum Warszawy. Z oferty skorzystać mogą także przyjezdni spoza miasta, z okolicznych wsi, którzy wybierają się na wakacje. Parking Warszawa centrum dostępny jest dla wszystkich!

Parking Warszawa weekend

Z parkingu Arche Hotel Krakowska korzystać można zarówno w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, jak i w weekendy. Parking jest otwarty całą dobę 7 dni w tygodniu, gdyż wylot z Okęcia może zostać zaplanowany na różne pory, wszystko zależy od poszczególnych przewoźników, jak i miejsc, w które klient wylatuje. Parking Warszawa weekend to gwarancja bezpieczeństwa, dostępności, a także niskich cen. Klienci w tym nietuzinkowym miejscu mogą liczyć na maksimum wygody, a świadomość tego dla wielu wiąże się z nieocenionym komfortem.

Parking Warszawa abonament

Arche Hotel Krakowska oferuje zainteresowanym abonament na parking nieopodal lotniska. Jest to fantastyczna propozycja dla osób, które chcą pozostawić samochód na parkingu na dłuższy czas i nie chcą przepłacać. Abonament sprawdzi się także u biznesmenów, którzy co jakiś czas wylatują z Warszawy i nie chcą co chwilę przejmować się osobną rezerwacją miejsca parkingowego. Arche Hotel Krakowska przygotowuje doskonałe propozycje dla wszystkich zainteresowanych, dzięki czemu tak naprawdę każdy może skorzystać z usług tego parkingu.

Parking Warszawa koszt

Pozostawienie samochodu na parkingu należącym do Arche Hotel Krakowska nie wiąże się wcale z wysokimi kosztami. To świetna propozycja dla biznesmenów, jak i dla ludzi z nieco niższym budżetem. Jedna doba na tym parkingu kosztuje tylko 20 zł. Jest to doskonała cena, która gwarantuje nie tylko możliwość pozostawienia pojazdu blisko lotniska, ale daje także pewność, że po powrocie samochód będzie w identycznym stanie, w jakim go pozostawiliśmy. Jeśli jednak wyjeżdżamy na dłużej, można skorzystać ze specjalnego abonamentu, który obniży stawkę za dobę. Jeśli szukasz doskonałego parkingu za niską cenę, Arche Hotel Krakowska to strzał w dziesiątkę!

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij