Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Przyjazd
Wyjazd

Wszystkich Gości zapraszamy do odprężającej strefy relaksu Wellness. To miejsce, w którym pobudzane są nasze zmysły: słuch, zapach, dotyk.

W naszych gabinetach masz możliwość zregenerować ciało oraz twarz. 

Masaż jest jedną z najstarszych form naturalnego leczenia i regeneracji oraz nieodłączną częścią odnowy biologicznej. W naszych gabinetach możesz przekonać się, że dotyk może zdziałać cuda.

Aby zadbać o wygląd, odświeżyć naturalne piękno, zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego. Nowocześnie wyposażony gabinet kosmetyczny oferuje usługi na najwyższym poziomie zarówno dla Pań jak i Panów.

Jeżeli Twoim sposobem na relaks jest aktywny wypoczynek, zachęcamy do skorzystania z najnowocześniejszych sprzętów w naszym Pokoju Fitness. Podczas aktywności fizycznej nie tylko dotleniamy się i wzmacniamy ciało, przede wszystkim odprężamy się i poprawiamy sobie humor.

Z naszego Pokoju Fitness otwartego 24 h, możesz korzystać do woli.

W Pokoju fitness znajdziesz urządzenia takie jak:

  • Bieżnia
  • Rower
  • Atlas

Sala Fitness to jasna, doświetlona światłem dziennym, klimatyzowana sala o powierzchni 60 m2. Duża powierzchnia luster sprzyja motywacji do ćwiczeń.

 

Z przyjemnością informujemy o naszym nowo otwartym SPA znajdującym się na 8 piętrze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - SPA

 

Będzie nam niezwykle miło Państwa gościć! 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij