Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Krakowska w portalu www.mojekonferencje.pl Arche Hotel Krakowska Warszawa na stronie http://www.miejscakonferencyjne.pl%22/%3e%3c
Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Przyjazd
Wyjazd

Lato w stolicy - moc atrakcji z Arche

Czy lato w stolicy to dobry pomysł? Optymistycznie mówimy TAK!

30 stopniowe upały, rozżarzony asfalt, tłok na ulicach i kolejki.. Jeśli tak wyobrażasz sobie wakacyjną stolicę to spieszymy z wiadomością, że nie z nami! Arche Hotel Krakowska odczarował mit o lecie w mieście.

Tylko u nas napijesz się pysznej, schłodzonej lemoniady, którą częstujemy wszystkich naszych gości. Zarówno tych bardziej, jak i tych mniej spragnionych. Przez cały lipiec, nasza cukiernia
 „Na słotko”
serwowała przepyszne jagodzianki! Puszyste, gorące i wypełnione po brzegi owocami drożdżówki dostępne były każdego dnia. O tym, że cieszyły się powodzeniem wśród smakoszy jagód, wspominać raczej nie musimy..

Wakacje z Arche Hotel Krakowska to także możliwość okazyjnych rezerwacji! Na dwa najbardziej gorące miesiące w roku: lipiec i sierpień  została uruchomiona specjalna promocja trzy za dwa! Co oznacza, że rezerwując trzy noclegi, płatne są tylko dwa z nich. Dodatkowo, w tym roku goście naszego obiektu będą mogli skorzystać z informatora polecanych atrakcji w stolicy, do których przygotowaliśmy specjalne rabaty. To oznacza, że nasze drzwi otwarte są nie tylko dla tych, którzy mają jasno sprecyzowany cel wizyty w Warszawie. Jesteśmy gotowi na to, być podpowiedzieć co nieco także tym, którzy nie do końca wiedzą, co ciekawego mogą i chcą zobaczyć. Idąc tym tropem, miłośnikom kinematografii, możemy zaproponować wizytę w Kinie Atlantic. Ceniącym aktywny tryb życia parki trampolin – JumpWorld oraz AiroPark, który sąsiaduje niemalże bezpośrednio z Arche Hotel Krakowska. Jeśli wśród naszych gości znajdą się fani PRL-u, skierujemy Ich na bardzo przyjemną wycieczkę po czasoprzestrzeni, do wyjątkowego Muzeum Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej.
Nie zaznają nudy Ci, którzy lubią wyzwania! Tu z pomocą przychodzą: Escape Room oraz Black Cat.
Do królestwa swoich atrakcji zapraszają także Muzeum Iluzji oraz Niewidzialna wystawa, gdzie każdy odwiedzający będzie mógł doświadczyć różnych dziwnych i niecodziennych zjawisk. W każde z tych miejsc, nasi goście bez trudu dotrą środkami komunikacji miejskiej. Arche Hotel Krakowska zlokalizowany jest niemalże w samym epicentrum węzła komunikacyjnego. Tramwaje i autobusy to nasi bliscy przyjaciele dzięki którym nasi goście mogą komfortowo podróżować po stolicy nie martwiąc się ani staniem w korkach, ani tym bardziej szukaniem miejsc parkingowych po dotarciu do celu.
To jednak nie wszystko! Dla tych, którzy lubią czuć wiatr we włosach mamy dodatkową atrakcję komunikacyjną. Są nią elektryczne hulajnogi z możliwością wypożyczenia w naszej hotelowej recepcji. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących – do każdej podróży wydawany jest kask!

Po dniu pełnym atrakcji, gdy słońce zacznie się już powoli chować, nasza recepcyjna załoga
z ogromną przyjemnością wskaże drogę do oddalonego około 30 minut spacerkiem punktu widokowego, z którego przez cały rok podziwiać można startujące i lądujące samoloty. A co można zrobić później, po powrocie z wieczornych wojaży? Na to pytanie odpowiedź znajdą nasi barmani, serwujący całą masę fantastycznych drinków w hotelowym barze „No237”.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij