Arche Hotel Krakowska Arche Hotel Krakowska w portalu www.mojekonferencje.pl Arche Hotel Krakowska Warszawa na stronie http://www.miejscakonferencyjne.pl%22/%3e%3c
Arche Hotel Krakowska, Warszawa
Przyjazd
Wyjazd

Gdzie na bal sylwestrowy w Warszawie?

Sylwester to okazja do uczczenia kończącego się roku i przyjęcia tego, który się zbliża. Dlatego tak ważne jest, aby wcześniej zaplanować to wydarzenie, tak aby w pełni cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. I choć trudne warunki związane z pandemią ograniczają możliwości świętowania, to jest kilka rozwiązań, które doskonale sprawdzą się właśnie na tę okazję. Zatem, jak uczcić ostatni dzień roku 2021?

Sylwester 2021/22

Wielu z nas z pewnością zastanawia się, czy sylwester w tym roku się odbędzie? Czy po raz kolejny obostrzenia pokrzyżują nam plany? Aby tego uniknąć dobrze jest odpowiednio wcześniej zaplanować ten dzień. W Hotelu Arche Krakowska przygotowujemy specjalną ofertę właśnie na ten dzień! Bal, który organizujemy to możliwość odbycia niesamowitej podróży dookoła świata. Podczas ostatniej nocy 2021 roku będziesz mógł bawić się w klimacie sześciu różnych miejsc świata! Zabierzemy Cię nie tylko do słonecznych Włoch i Libanu, ale także do francuskich pysznych restauracji. Z nami zatrzymasz się w Japonii by skosztować tradycyjnego sake. Po przystanku Meksyku zabierzemy Cię do ponadczasowego Nowego Yorku. Gdzie na samym Times Square wzniesiemy noworoczny toast i przywitamy nadchodzący, 2022, rok.

Bal sylwestrowy z noclegiem

Każdy z nas doskonale wie, jak ważne jest pożegnanie starego roku i przywitanie nowego. Dlatego warto się do tego przygotować. Podróż do innego miasta, spotkanie ze znajomymi czy udział w organizowanym balu to doskonały sposób na uczczenie tych chwil. Jednak niekiedy wyjazd może wiązać się z koniecznością noclegu. Co wtedy zrobić? Jak zorganizować sylwestra z noclegiem? W naszym Hotelu dla wszystkich uczestniczących w Balu przygotowana zostanie specjalna oferta, dzięki której w atrakcyjnej cenie możliwe będzie wynajęcie pokoju w naszym pokoju.

Bal sylwestrowy w hotelu

Bal sylwestrowy i co dalej? Jeśli nie chcesz wylądować rankiem pierwszego dnia nowego roku na stacji metra czy na dworcu w oczekiwaniu na pociąg, dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze wynajęcie noclegu w hotelu. Mając na uwadze dobro naszych gości przygotowujemy specjalną ofertę dla wszystkich, którzy zakupią bilet wstępu na zorganizowaną imprezę "Bal Sylwestrowy 2021/22 - Podróż dookoła świata" w naszych hotelu. Udział w balu daje Ci prawo do skorzystania z tej specjalnej noclegowej oferty i zakup pokoju na tę noc o standardzie TWIN. Koszt takiego pokoju to 199 zł (w cenę wliczone jest śniadanie).

Bal sylwestrowy z dziećmi

Nie masz co zrobić ze swoimi dziećmi w tę noc, a chcesz należycie uczcić te chwilę? Bez obaw! Na zorganizowanej imprezie "Bal Sylwestrowy 2021/22 - Podróż dookoła świata" w naszym hotelu zadbamy również o świetną zabawę Twoich dzieci! Wśród atrakcji wieczoru, oprócz podróży dookoła świata, pokazu barmańskiego, czy występu stylizowanych tancerek znajdzie się również czas i miejsce na profesjonalne i zorganizowane animacje dla dzieci. Taka oferta sprawia, że nie musisz rezygnować z uczczenia tego wyjątkowe dnia i co ważniejsze, możesz przeżyć te chwile we wspaniałym miejscy wraz z Twoimi dziećmi! Bilet dla dzieci od lat 4 jest dodatkowo płatny - 149 zł.

Sylwester dla dwojga

Marzy Ci się sylwester z Twoją drugą połówką? W takim razie bal w naszym hotelu to doskonałe rozwiązanie. Przygotowane przez nas atrakcje, menu i koncerty sprawią, że zgodnie z planem uczcicie ten dzień i zapamiętacie te chwile na długi czas!

Sylwester last minute

Czy warto odkładać organizację sylwestra na ostatnią chwilę? To nie jest dobre rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ jest to dzień, który świętuje niemal każdy mieszkaniec naszego globu. Zatem odkładanie decyzji o wyjeździe na ostatnią chwilę może przełożyć się na uboższą ofertę, a niekiedy nawet na jej brak. Zatem jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał tej wspaniałej nocy musisz odpowiednio wcześniej się do tego przygotować. Wcześniejsza rezerwacja i zakup biletu sprawią, że zyskasz pewność, że wystarczająco dobrze uczcisz te wyjątkowe chwile i odpowiednio przywitasz nadchodzący 2022 rok.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237, 02-180 Warszawa

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij